W ten weekend po raz kolejny przestawiamy zegarki. Zmiana czasu z letniego na zimowy nastąpi w nocy z soboty 30 października na niedzielę 31 października 2021 roku. Wskazówki zegarów przesuwamy o godzinę do tyłu z 3:00 na 2:00 w nocy. Śpimy dłużej!!? No dobra, a co z telefonem? Zaktualizuje się automatycznie czy może trzeba coś ustawić?

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Uruchom „Ustawienia”, klikając na ikonę zębatego koła;
  2. Przejdź do zakładki „System” lub „Zarządzanie ogólne” (Język i wprowadzanie, Data i godzina, Wyzeruj…). W zależności od modelu telefonu i wersji systemu android, lokalizacja menu może się trochę różnić;
  3. Kliknij na sekcję „Data i czas”;
  4. Ustaw suwak w pozycji aktywnej (przesuń w prawą stronę) przy opcji „Ustaw automatycznie”. Telefon automatycznie zaktualizuje godzinę względem daty i strefy czasowej a Ty będziesz mógł spać spokojnie.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments