Kiedy dokładnie zaczyna się czas letni? Zmiana czasu nastąpi w nocy z soboty 27 marca na niedzielę 28 marca 2021 roku. Kiepska wiadomość dla każdego śpiocha – śpimy o godzinę krócej! ?Wskazówki zegarów ściennych będziemy musieli przesunąć ręcznie z godziny 2:00 na 3:00 w nocy. A co z telefonem? Wszystko zmieni się automatycznie? Jeśli masz wątpliwości, już teraz sprawdź czy Twoje urządzenie jest gotowe na zmianę czasu!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Przejdź do ustawień telefonu, klikając na ikonę zębatego koła;
  2. Kliknij na zakładkę „System i aktualizacje” lub „Zarządzanie ogólne” (w zależności od modelu telefonu i wersji systemu android, lokalizacja menu może się trochę różnić);
  3. Kliknij na sekcję „Data i czas”;
  4. Ustaw suwak w pozycji aktywnej (przesuń go w prawą stronę – pojawi się niebieski kolor) przy opcji „Ustaw automatycznie”. Gotowe! Twój telefon automatycznie zaktualizuje godzinę względem daty i strefy czasowej a Ty niczym nie będziesz musiał się martwić.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments