Czy w ten weekend zrobimy zakupy? Czy w grudniu zdążymy kupić świąteczne prezenty? Jeśli zadajesz sobie podobne pytania, to znaczy, że nie masz na swoim telefonie zainstalowanej aplikacji Dni Bez Handlu – Wolne Niedziele. Program przypomni Tobie o wszystkich dniach, w których sklepy właśnie będą zamknięte. Nie daj się już nigdy więcej zaskoczyć! Nie zwlekaj tylko już dziś skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku i pobierz aplikację. Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Sklep Play”. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „Dni Bez Handlu – Wolne Niedziele”. Następnie po wybraniu z listy programu, który Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. Po ukończeniu instalacji wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom program.
  3. Aplikacja ma bardzo prosty i przejrzysty interfejs. Na głównej planszy nie zobaczysz klasycznego kalendarza. Pojawi się natomiast lista dni i świąt z oznaczeniem, czy danego dnia handel jest dozwolony. Od razu będziesz wiedzieć, czy sklepy w najbliższe niedziele i inne święta będą czynne normalnie, nieczynne czy otwarte tylko do 14:00.
  4. Przejdź do drugiej karty, aby wyświetlić listę sklepów, znajdujących się w wybranym przez Ciebie mieście, w których będziesz mógł zrobić zakupy w czasie zakazu. Jeśli przy wybranym punkcie klikniesz na ikonę zielonej kłódki, przejdziesz do nawigacji (Mapy Google), która poprowadzi Ciebie do celu.
  5. Zezwól aplikacji na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia. Pozwoli to na wyświetlenie mapy ze sklepami w Twojej okolicy. Wskaż swój ulubiony punkt a po chwili pojawi się informacja z jego lokalizacją i godzinami otwarcia. Możesz również włączyć nawigację, korzystając z Map Google aby dotrzeć do konkretnego marketu.

  6. Jeśli chcesz aby aplikacja powiadamiała Ciebie o nadchodzącym dniu bez handlu, wystarczy, że przejdziesz do ostatniej karty (ikona zębatego koła) i ustawisz odpowiednie parametry.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments