android telefon translate

Jeśli masz już zaplanowane przyszłoroczne wakacje poza granicami naszego kraju to może warto już teraz rozpocząć naukę języka obcego? Znajomość chociaż podstawowych zwrotów napewno pomoże w codziennej komunikacji. Nie trać więc czasu na dojazdy do szkoły językowej tylko weź sprawy w swoje ręce i zainstaluj na telefonie z Android aplikacje 50 języków- 50 languages. Dzięki niej sam wyznaczysz sobie czas, ilość materiału a przede wszystkim zdecydujesz czy chcesz się uczyć jednego, dwóch a może kliku języków jednocześnie. Metoda 50 języków z sukcesem łączy tekst i słuchanie dla efektywnego nauczania języka. Telefony w dłoń i zaczynamy!

Jak pobrać aplikację i jak z niej korzystać? 

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji 50 języków-50 languages. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”.
  2. Zezwól na dostęp do zakupów, lokalizacji, zdjęć, mikrofonu oraz do informacji o połączeniu sieci wi-fi. Wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom zainstalowany program.
  3. Wybierz język, którego chcesz się uczyć. Naprawdę jest z czego wybierać. Aby zachować wybór kliknij na przycisk „Save language” (zachowaj język).
  4. Pojawi się spis treści. Możesz sam zdecydować od czego chcesz zacząć. Może rozpocząć od nauki alfabetu, liczb, słownictwa bądź też skorzystać z opcji rozmówek. Aplikacja zawiera 100 lekcji, dzięki którym przyswoisz podstawowe słownictwo i nauczysz się płynnie wymawiać krótkie zdania z życiowych sytuacji np. będąc w hotelu lub restauracji, na urlopie, podczas poznawania ludzi, na zakupach, u lekarza, itp.) Pamiętaj, że tylko systematyczna praca przynosi oczekiwane efekty!
  5. Kliknij „Przetłumacz” a zostaniesz przekierowany do strony Google Translate. Jeżeli nie masz jeszcze zainstalowanej aplikacji na swoim telefonie zrób to już teraz. Zapoznaj się z artykułami Jak zainstalować Google Tłumacz na telefonie z Android oraz Jak łatwo korzystać z Tłumacza Google. To napewno ułatwi Tobie codzienną pracę.
  6. Jeżeli jesteś pewien, że nauczyłeś się już wszystkiego i chciałbyś sprawdzić stan swojej wiedzy, rozwiąż test ( nie jest to oczywiście obowiązkowe). Zostaniesz wówczas przekierowany na stronę internetową, na której wybierasz język i poziom trudności testu.
  7. Jeżeli chcesz się pozbyć reklam, uaktualnij aplikację, kupując dostęp do wszystkich języków bądź też do jednego, konkretnego, na którym najbardziej Tobie zależy. Oczywiście nie musisz tego robić. Reklamy nie są uciążliwe i pojawiają się naprawdę sporadycznie. Jeżeli zdecydujesz się na drugi wariant, kliknij „Nie teraz”.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.goethe.f50languages&hl=pl

Pytania?

Masz pytania dotyczące aplikacji? Chcesz się pochwalić efektami nauki języka obcego? Napisz do nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments