Zdjęcia Google oferują sporą ilość podstawowych funkcji edycji. Można dodawać filtry do zdjęć, tworzyć animacje czy krótkie filmy. Jest też jeszcze jedna opcja, dzięki której możemy połączyć grupę fotografii w jeden obraz. Mowa o kolażu. Jeśli taki kolaż stworzyć ale nie wiesz jak to zrobić, to dzisiejsza instrukcja może okazać się pomocna. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

Jeśli używasz Gmaila, oznacza to, że masz już konto Google. Pozwala ono korzystać z bezpłatnych usług, takich jak np.: Zdjęcia Google. Ale jeśli nie to możesz szybko założyć po przeczytaniu naszego artykułu /KLIK/.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji wyszukujemy ikony Zdjęcia Google a następnie uruchamiamy program.
  2. Dotknij i przytrzymaj dłuższą chwilę pierwsze zdjęcie, które ma znaleźć się w kolażu. Pojawi się na nim niebieski znacznik wyboru. Teraz możesz wybrać inne zdjęcia (od 2 do 9 fotografii).
  3. Kliknij na ikonę plusa (+), znajdującą się w pasku menu u góry strony.
  4. Z menu wybierz opcję „Kolaż”.
  5. Twój kolaż jest gotowy! Możesz go udostępnić innym osobom za pomocą różnych komunikatorów (Messenger, WhatsApp), poczty mailowej lub skopiować link do kolażu w Zdjęciach Google.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Twoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.