Wiesz, że możesz przejrzeć wszystkie przesłane i otrzymane multimedia w ramach danej konwersacji, bez konieczności przekopywania i scrollowania całej rozmowy? Wystarczy skorzystać z jednej z opcji Messengera, która przeniesie Ciebie do folderu pełnego zdjęć i filmików z danej rozmowy z wybranym użytkownikiem. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Messenger jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”;
  2. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Messenger” a następnie uruchom komunikator;
  3. Z dostępnych konwersacji, wybierz tę rozmowę, dla której chcesz przeszukać wszystkie przesłane i otrzymane zdjęcia;
  4. Kliknij na ikonę „i”, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu;
  5. Przejdź do kategorii „Wyświetl zdjęcia i filmy”;
  6. Gotowe! Wyświetlą się wszystkie zdjęcia w ramach danej konwersacji (zarówno te otrzymane jak i przez Ciebie wysłane).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments