Strona główna telefon android Jak zmienić rozmiar klawiatury SwiftKey na telefonie z Android?

Jak zmienić rozmiar klawiatury SwiftKey na telefonie z Android?

0
1590

Czy wiesz, że możesz dowolnie zmieniać rozmiar klawiatury, ręcznie dopasowując jej wysokość i szerokość? Dzięki temu możesz na przykład przenieść pomniejszoną wersję klawiatury do krawędzi ekranu, tak aby ułatwić pisanie jedną ręką. Jeśli jesteś ciekawy gdzie szukać odpowiednich ustawień, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana klawiatura Swiftkey jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Uruchom „Ustawienia”, klikając na ikonę zębatego koła.
  3. Przejdź do zakładki „System i aktualizacje”.
  4. Kliknij na kategorię „Język i wprowadzenie”.
  5. Wyświetlą się wszystkie ustawienia dostępnych klawiatur. Wskaż nazwę tej, którą używasz i wejdź do jej opcji szczegółowych (w naszym przypadku jest to Swiftkey).
  6. Z menu klawiatury wybierz opcję „Układ i klawisze”.
  7. Aby dostosować wielkość klawiatury, kliknij na kategorię „Zmień rozmiar”.
  8. Przeciągnij krawędzie zaznaczonego obszaru lub przesuń go za pomocą przycisku na środku. Zatwierdź, klikając na przycisk „OK”.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments