Zastanawiasz się jak słuchać wiadomości głosowych WhatsApp przy różnych prędkościach odtwarzania? Łap dzisiejszą instrukcję a zobaczysz jakie to łatwe! Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja WhatsApp jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”;
  2. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj WhatsApp, uruchom program i zaloguj się do swojego konta;
  3. Wybierz czat w którym masz wiadomość głosową;
  4. Kliknij na „Play” (ikona strzałki) aby odsłuchać odebraną lub wysłaną wiadomość głosową. W miejscu zdjęcia profilowego/awatara, wyświetli się symbol 1x. Oznacza to, że dźwięk jest odtwarzany z normalną prędkością;
  5. Aby komunikat głosowy był odtworzony o połowę szybciej to kliknij na symbol prędkości 1x. Pojaw się 1,5x;
  6. Ponowne naciśnięcie symbolu prędkości sprawi, że pojawi się 2x – co sprawi, że wiadomość głosowa zostanie odtworzona dwa razy szybciej.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments