Korzystasz z nawigacji w Waze? Chcesz zastąpić tradycyjną strzałkę nawigacyjną kolorowym autem lub innym pojazdem? Łap instrukcję a zobaczysz jakie to łatwe! Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Upewnij się, że masz zaktualizowaną aplikację Waze. W tym celu otwórz Sklep Google Play (Android) a następnie przejdź do „Menu”, klikając na ikonę trzech poziomych kresek. Z listy wybierz opcję „Moje gry i aplikacje. Te, dla których dostępne są aktualizacje, mają etykietę „Aktualizuj”;
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj nawigację Waze, uruchom program i zaloguj się do swojego konta;
  3. Kliknij na ikonę lupy, która znajduje się w lewym, dolnym rogu ekranu;
  4. Przejdź do ustawień, klikając na ikonę zębatego koła;
  5. Kliknij na zakładkę „Widok mapy”;
  6. Przejdź do opcji „Ikona pojazdu”;
  7. Standardową strzałkę możesz zastąpić jednym z 9 pojazdów. Możesz na przykład wybrać SUV, motocykl, auto osobowe, czy autobus. To od Ciebie zależy jaki samochód pojawi się na mapie.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments