Korzystasz z nawigacji w Mapach Google? Chcesz zastąpić tradycyjną strzałkę nawigacyjną kolorowym autem? Łap instrukcję a zobaczysz jakie to łatwe!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Upewnij się, że masz zaktualizowaną aplikację Map Google. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie przejdź do „Menu”, klikając na ikonę trzech poziomych kresek. Z listy wybierz opcję „Moje gry i aplikacje. Te, dla których dostępne są aktualizacje, mają etykietę „Aktualizuj”;
  2. Uruchom aplikację mobilną Google Maps na swoim telefonie z Android;
  3. Ustaw cel podróży. W pasku wyszukiwania u góry strony wpisz miejsce docelowe. Kliknij na przycisk „Trasa” a następnie jeśli wszystko się zgadza, rozpocznij nawigację;
  4. Kliknij na znacznik nawigacji. Na ten moment wybór nie jest zbyt szeroki. Standardową strzałkę możesz zastąpić jednym z trzech samochodów: auto osobowe w kolorze czerwonym, jeep w kolorze żółtym oraz ciężarówka w kolorze zielonym.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments