Boisz się, że ktoś może włamać się do Twojego facebookowego konta? A może doszedłeś do wniosku, że zbyt słabo zabezpieczyłeś swój profil? Jest na to sposób – poprostu zmień hasło! Nie lekceważ tego i pamiętaj, że silne hasło zabezpiecza dostęp do Twoich danych osobowych, prywatnych zdjęć czy też wiadomości. Łap naszą krótką instrukcję a sam zobaczysz jakie to łatwe! Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Uruchom aplikację Facebooka i zaloguj się do swojego konta, podając adres e-mail/numer telefonu oraz hasło;
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski w prawym, górnym rogu ekranu);
  3. Rozwiń zakładkę „Ustawienia i prywatność” i przejdź do ustawień;
  4. Przejdź do obszaru „Bezpieczeństwo” i kliknij na zakładkę „Bezpieczeństwo i logowanie”;
  5. W sekcji „Logowanie” kliknij na opcje „Zmień hasło”;
  6. Wpisz swoje aktualne (stare) hasło a następnie podaj nowe i powtórz je. Nowe hasło musi zawierać co najmniej sześć znaków, może być to też kombinacja numerów, liter i znaków przestankowych. Zatwierdź wszystko klikając na przycisk „Zaktualizuj hasło”;
  7. Gotowe! Hasło zostało zmienione! Jeśli podejrzewasz, że Twoje stare hasło mógł znać ktoś jeszcze, to najlepiej wyloguj się z konta na wszystkich innych urządzeniach (telefony, komputer, laptop, tablet).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments