Google Keep to aplikacja za pomocą której, możesz zapisać wszystko co przyjdzie Ci do głowy a przy okazji możesz dzielić się swoimi pomysłami z innymi. Korzystając z usługi od Google zaoszczędzisz sporo czasu na porządkowaniu swoich notatek, zaznaczając je odpowiednio kolorami i tworząc etykiety. Niestety program wykorzystuje domyślny dźwięk powiadomień do wszystkiego i dlatego tak ważne jest jego prawidłowe ustawienie. W końcu odpowiedni dzwonek może pomóc wyróżnić te najistotniejsze rzeczy do zrobienia a tym samym nie pozwoli pominąć żadnych ważnych dla Ciebie wydarzeń. Jeśli jesteś ciekawy jak zmienić dzwonek przypomnienia na inny, dowolnie wybrany dźwięk, skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

  1. Nie zmienisz dzwonka powiadomień z poziomu aplikacji Google Keep. Dlatego musisz przejść do ustawień swojego smartfona, klikając na ikonę zębatego koła a następnie wybrać zakładkę „Aplikacje”.
  2. W obszarze wszystkich zainstalowanych na telefonie aplikacji kliknij na  program „Notatki Keep”.
  3. Przejdź do zakładki „Powiadomienia” a następnie ustaw suwak w pozycję aktywną przy opcji „Zezwalaj na powiadomienia”.
  4. Przejdź do ustawień dźwięku. Wybierz inny dzwonek spośród gotowych propozycji. Możesz także całkowicie zrezygnować z dzwonka, wybierając opcję „Brak” lub pobrać kawałek swojej ulubionej piosenki (ściągnięta muzyka będzie znajdować się na Twoim urządzeniu). Gotowe!

Więcej

https://jaklatwo.pl/jak-latwo-korzystac-z-notatnika-google-keep-na-telefonie-iphone/

https://jaklatwo.pl/jak-latwo-przykleic-do-pulpitu-telefonu-kolorowe-notatki-z-google-keep/

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments