Sieć sklepów Biedronka udostępnia swoim klientom karty lojalnościowe, dzięki którym użytkownik może liczyć na szczególnie dobre oferty. Przystępując do programu każdy posiadacz karty może gromadzić punkty i korzystać z różnego rodzaju promocji i zniżek a także brać udział w konkursach. Jak zdobyć kartę „Moja Biedronka”? To bardzo proste. Wystarczy, że poprosisz o nią kasjera podczas dokonywania zakupów.

Karta Moja Biedronka

Z karty może korzystać wyłącznie osoba pełnoletnia. Uzyskać ją można od kasjera przy okazji dokonywania zakupów. W pakiecie otrzymasz jeszcze 2 breloki, które możesz trzymać razem z kluczami (wówczas masz pewność, że zawsze będziesz przygotowany na zakupy) bądź podarować swoim bliskim. Wszystkie 3 elementy służą do tego samego czyli do zbierania punktów.

Jak aktywować kartę?

Kartę można aktywować na dwa sposoby: telefonicznie dzwoniąc pod numer  (0-22) 20-53-400 lub online. Zdecyduj, który sposób będzie dla Ciebie najbardziej wygodny.

Aby telefonicznie zarejestrować kartę należy po połączeniu się z infolinią programu lojalnościowego Moja Biedronka, wybrać na klawiaturze swojego telefonu 1 i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami. Podaj numer karty lojalnościowej , 4-cyfrowy numer PIN, numer telefonu a także imię użytkownika karty Moja Biedronka. Zostaniesz również poproszony o ułożenie indywidualnego hasła. Gotowe! Twoja karta jest aktywna.

Jeśli chcesz skorzystać z rejestracji online, na komputerze lub telefonie komórkowym otwórz przeglądarkę internetową i wpisz w pasku wyszukiwania adres www.biedronka.pl/mojabiedronka. Zarejestruj się podając numer karty lojalnościowej, kod PIN, dane osobowe (imię, numer telefonu oraz adres e-mail) a także zdefiniuj hasło, które musi składać się z minimum 4 znaków. Zapoznaj się i zaakceptuj Regulamin oraz wyraź zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych w formie wiadomości SMS lub za pośrednictwem adresu mailowego. Poczekaj na wiadomość aktywującą konto. Gotowe!

Gdzie numer karty?

Numer karty Moja Biedronka to kod kreskowy, znajdujący się na odwrocie, który należy zeskanować się podczas każdych zakupów.

Więcej

https://moja.biedronka.pl/

Pytania?

Nadal nie wiesz jak aktywować kartę Moja Biedronka? A może chcesz podzielić się wrażeniami i uwagami dotyczącymi programu lojalnościowego? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
27 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments