Sieć sklepów Biedronka udostępnia swoim klientom karty lojalnościowe, dzięki którym użytkownik może liczyć na szczególnie dobre oferty. Przystępując do programu każdy posiadacz karty może gromadzić punkty i korzystać z różnego rodzaju promocji i zniżek a także brać udział w konkursach. Jak zdobyć kartę „Moja Biedronka”? To bardzo proste. Wystarczy, że poprosisz o nią kasjera podczas dokonywania zakupów.

Karta Moja Biedronka

Z karty może korzystać wyłącznie osoba pełnoletnia. Uzyskać ją można od kasjera przy okazji dokonywania zakupów. W pakiecie otrzymasz jeszcze 2 breloki, które możesz trzymać razem z kluczami (wówczas masz pewność, że zawsze będziesz przygotowany na zakupy) bądź podarować swoim bliskim. Wszystkie 3 elementy służą do tego samego czyli do zbierania punktów.

Jak aktywować kartę?

Kartę można aktywować na dwa sposoby: telefonicznie dzwoniąc pod numer  (0-22) 20-53-400 lub online. Zdecyduj, który sposób będzie dla Ciebie najbardziej wygodny.

Aby telefonicznie zarejestrować kartę należy po połączeniu się z infolinią programu lojalnościowego Moja Biedronka, wybrać na klawiaturze swojego telefonu 1 i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami. Podaj numer karty lojalnościowej , 4-cyfrowy numer PIN, numer telefonu a także imię użytkownika karty Moja Biedronka. Zostaniesz również poproszony o ułożenie indywidualnego hasła. Gotowe! Twoja karta jest aktywna.

Jeśli chcesz skorzystać z rejestracji online, na komputerze lub telefonie komórkowym otwórz przeglądarkę internetową i wpisz w pasku wyszukiwania adres www.biedronka.pl/mojabiedronka. Zarejestruj się podając numer karty lojalnościowej, kod PIN, dane osobowe (imię, numer telefonu oraz adres e-mail) a także zdefiniuj hasło, które musi składać się z minimum 4 znaków. Zapoznaj się i zaakceptuj Regulamin oraz wyraź zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych w formie wiadomości SMS lub za pośrednictwem adresu mailowego. Poczekaj na wiadomość aktywującą konto. Gotowe!

Gdzie numer karty?

Numer karty Moja Biedronka to kod kreskowy, znajdujący się na odwrocie, który należy zeskanować się podczas każdych zakupów.

Więcej

https://moja.biedronka.pl/

Pytania?

Nadal nie wiesz jak aktywować kartę Moja Biedronka? A może chcesz podzielić się wrażeniami i uwagami dotyczącymi programu lojalnościowego? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

 

 

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.

18 KOMENTARZE

 1. W tym tygodniu byłem w dwóch sklepach BIEDRONKI i w żadnym nie chcieli mi dać nowej karty, mówiąc, że są podobno reglamentowane i trzeba ” dowiadywać się” kiedy będą. To po prostu nieuczciwe, żeby mówić/pisać , że są karty, ustalać promocje dla posiadaczy a równocześnie nie wydawać nowych kart. Jak nie chcecie już dawać nowych kart, to po prostu to napiszcie.

 2. Od dawna w wielu sklepach Biedronki proszę o kartę i doprosić się nie mogę. Wszyscy kasjerzy powtarzają, jak mantrę: od kilku miesięcy nam nie przysyłają! Porażka i wstyd dla takiej znanej sieci:(

  • Cześć,
   wielokrotnie już pisałam do BOK Biedronki w sprawie kart Moja Biedronka. Wciąż te same odpowiedzi, że karty będą dostarczane na bieżąco do sklepów. Ale to prawda, ciężko teraz o nią nie tylko w małych miastach ale też i dużych.

  • Cześć ponownie 🙂 pisałam do BOK w sprawie kart Moja Biedronka. Odpisano mi, że w przypadku braku kart w sklepie, można wysłać maila do Biura Obsługi Klienta mojabiedronka@biedronka.eu z prośbą o wysłanie karty na wskazany przez zainteresowanego adres zamieszkania.Pozdrawiam!

  • Rzeczywiście coraz częściej w sklepach Biedronka brakuje kart. Dużo osób ma podobny problem. Biuro Obsługi Klienta wciąż przesyła maile o tej samej treści, że sieć postara się jak najszybciej rozwiązać problem niewystarczającej ilości kart Moja Biedronka. Niestety pozostaje tylko czekać.

   • pozostaje nie robić zakupów u oszustów mam starą kartę i ciągle chcą mnie nabić że ktoś inny już kupił na tę karte bo limit itd co jest nie możliwe jak pytam o nową to nigdy nie ma kłania się UOKiK

    • Mam dokładnie ten sam problem. Kartę założyłam 4 lata temu. Teraz jak robię zakupy żaden rabat mi się nie nalicza, a w sklepie wciskają kit, że abo przekroczyłam limit, abo ktoś inny już korzystał z mojej karty, co jest niemożliwe. OSZUŚCI!!!

     • Rzeczywiście dziwne. Zaciekawiło mnie to co piszecie i pozwoliłam sobie napisać maila odnośnie tych limitów i ciągłego braku kart do BOK. Jak dostane odpowiedź to zamieszczę ją jako komentarz.Pozdrawiam

     • Cześć 🙂 Dostałam tylko taką odpowiedź z Biura Obsługi Klienta:
       
      „Szanowna Pani,
      w odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że informacje o promocjach z użyciem
      karty Moja Biedronka oraz o nałożonych limitach znajdują się na stronie
      http://www.biedronka.pl

    • Cześ! pisałam do BOK w sprawie kart Moja Biedronka. Odpisano mi, że w przypadku braku kart w sklepie, można wysłać maila do Biura Obsługi Klienta mojabiedronka@biedronka.eu z prośbą o wysłanie karty na wskazany przez zainteresowanego adres zamieszkania 😉
     Co do limitów dostałam od Nich tylko taką wiadomość: „w odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że informacje o promocjach z użyciem
     karty Moja Biedronka oraz o nałożonych limitach znajdują się na stronie
     http://www.biedronka.pl
      
     Pozdrawiam!

     • Obecnie bardzo łatwo jest skorzystać z czyjejś karty nie posiadając jej fizycznie. Wystarczy znać numer… telefonu tej osoby! Co oczywiście nie jest żadnym problemem. Nie powinny się więc dziwić osoby, które mimo, że nie korzystały z karty przy zakupie produktu promocyjnego mają wykorzystany limit. Ktoś inny robiąc zakupy podał ich numer telefonu, czyli skorzystał z ich karty bez zgody.

      Jak długo Biedronka będzie tolerować to „ułatwienie” pozwalania na podanie numeru telefonu, tak długo inni będą nadużywać łatwej możliwości korzystania z cudzych kart.

 3. Kilkanaście razy w ostatnich miesiącach przy robieniu zakupów pytałem się o kartę Moja Biedronka, nigdy nie mieli na stanie. Kpina i porażka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Twoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.