Sieć sklepów Biedronka udostępnia swoim klientom karty lojalnościowe, dzięki którym użytkownik może liczyć na szczególnie dobre oferty. Przystępując do programu każdy posiadacz karty może gromadzić punkty i korzystać z różnego rodzaju promocji i zniżek a także brać udział w konkursach. Jak zdobyć kartę „Moja Biedronka”? To bardzo proste. Wystarczy, że poprosisz o nią kasjera podczas dokonywania zakupów.

Karta Moja Biedronka

Z karty może korzystać wyłącznie osoba pełnoletnia. Uzyskać ją można od kasjera przy okazji dokonywania zakupów. W pakiecie otrzymasz jeszcze 2 breloki, które możesz trzymać razem z kluczami (wówczas masz pewność, że zawsze będziesz przygotowany na zakupy) bądź podarować swoim bliskim. Wszystkie 3 elementy służą do tego samego czyli do zbierania punktów.

Jak aktywować kartę?

Kartę można aktywować na dwa sposoby: telefonicznie dzwoniąc pod numer  (0-22) 20-53-400 lub online. Zdecyduj, który sposób będzie dla Ciebie najbardziej wygodny.

Aby telefonicznie zarejestrować kartę należy po połączeniu się z infolinią programu lojalnościowego Moja Biedronka, wybrać na klawiaturze swojego telefonu 1 i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami. Podaj numer karty lojalnościowej , 4-cyfrowy numer PIN, numer telefonu a także imię użytkownika karty Moja Biedronka. Zostaniesz również poproszony o ułożenie indywidualnego hasła. Gotowe! Twoja karta jest aktywna.

Jeśli chcesz skorzystać z rejestracji online, na komputerze lub telefonie komórkowym otwórz przeglądarkę internetową i wpisz w pasku wyszukiwania adres www.biedronka.pl/mojabiedronka. Zarejestruj się podając numer karty lojalnościowej, kod PIN, dane osobowe (imię, numer telefonu oraz adres e-mail) a także zdefiniuj hasło, które musi składać się z minimum 4 znaków. Zapoznaj się i zaakceptuj Regulamin oraz wyraź zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych w formie wiadomości SMS lub za pośrednictwem adresu mailowego. Poczekaj na wiadomość aktywującą konto. Gotowe!

Gdzie numer karty?

Numer karty Moja Biedronka to kod kreskowy, znajdujący się na odwrocie, który należy zeskanować się podczas każdych zakupów.

Więcej

https://moja.biedronka.pl/

Pytania?

Nadal nie wiesz jak aktywować kartę Moja Biedronka? A może chcesz podzielić się wrażeniami i uwagami dotyczącymi programu lojalnościowego? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
27 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jana Sudová
Jana Sudová
7 miesięcy temu

Dobrý den. mohu získat kartu Biedronka i když jsem z ČR? Pokud ano tak jakým způsobem. Děkuji Sudová Jana

Gisela
Gisela
9 miesięcy temu

Witam, w kiolku Biedronkach pytalam o karte, odpowiedzieli mi ze wyrobic karte trzeba przez komputer wszedzie i wszyscy w prowadzaja klientow w blad, ciezka sprawa !

Miroslav
Miroslav
10 miesięcy temu

Jezdím do Biedrunky Zebrzydovice .Několikrár jsem chtěl kartu biedrunky pokaždé mne odbyli ,že nejsou.Asi je mají schované jen pro poláky.Češi kupují za plou cenu a polácí na kartu se slevou.Pěkná zlodějina.

Rafał
Rafał
1 rok temu

Potwierdzam, że faktycznie trudno dostać nową kartę „moja Biedronka”, dziś w sklepie przy ul. Wojska Polskiego w Pruszkowie, kasjerka zapytała czy mam kartę, mówię, że nie i proszę by ją sobie zarejestrować – odpowiedziała ze zdziwieniem, że nie ma. To faktycznie trzeba zgłosić do UOKiK.

Bartłomiej
Bartłomiej
1 rok temu

Od dwóch miesięcy, średnio trzy razy w tygodniu, w trzech różnych biedronkach(Toruń) jest brak kart. Kasjerki mnie mają już dość. Zostawiam w biedronce średnio ok 2 tyś miesięcznie lub więcej. Na cholerę te wszystkie promocje jak nie można z nich korzystać. Czekam jeszcze tydzień, później zgłaszam ten fakt do biura ochrony konsumenta. Wszyscy tak powinni zrobić bo widocznie zarząd Biedronki ma nas wszystkich w du… Byle byśmy im tylko nabijali portfel. Mam w okolicy jeszcze Polo i Netto, ceny porównywalne jeżeli nie można korzystać z tych promocji.

jarek
jarek
1 rok temu

dokladnie tak nie mam kart , robia spęd i mysla ze ludzie sa ciemni i tak kupia
oszusci

maria
maria
1 rok temu

mam 73 lata i nie mam karty biedronki a chciala bym miec co zrobic

Wojciech
Wojciech
1 rok temu

W tym tygodniu byłem w dwóch sklepach BIEDRONKI i w żadnym nie chcieli mi dać nowej karty, mówiąc, że są podobno reglamentowane i trzeba ” dowiadywać się” kiedy będą. To po prostu nieuczciwe, żeby mówić/pisać , że są karty, ustalać promocje dla posiadaczy a równocześnie nie wydawać nowych kart. Jak nie chcecie już dawać nowych kart, to po prostu to napiszcie.

kolo
kolo
2 lat temu

poprosiłem o karte i nie dano mi mimo ze produkt ktory brałem odbił sie rabat bez karty

Aleksandra
Aleksandra
2 lat temu

Od dawna w wielu sklepach Biedronki proszę o kartę i doprosić się nie mogę. Wszyscy kasjerzy powtarzają, jak mantrę: od kilku miesięcy nam nie przysyłają! Porażka i wstyd dla takiej znanej sieci:(

ADAM
ADAM
2 lat temu

W Jędrzejowie od paru miesięcy nie do zdobycia , panie przy kasie zawsze informują ze właśnie się skończyły.PORAŻKA.

Gość
Gość
2 lat temu

W dobrym Mieście również nigdy nie ma kart Moja Biedronka

MIECZYSŁAW
MIECZYSŁAW
2 lat temu

Kilkanaście razy w ostatnich miesiącach przy robieniu zakupów pytałem się o kartę Moja Biedronka, nigdy nie mieli na stanie. Kpina i porażka.