Archiwizacja czatów w aplikacji Signal służy do ukrycia konwersacji, znajdujących się na głównej stronie. W każdym momencie możesz cofnąć zarchiwizowany czat i w ten sposób go odzyskać. Jak to działa? Łap krótką instrukcję krok po kroku. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj komunikator Signal;
  2. Wybierz i przytrzymaj dłużej czat (rozmowa indywidualna), który ma zostać zarchiwizowany (nie może być to pojedyncza wiadomości lub plik multimedialny). Rozmowa ta zostanie zaznaczona na jasnoniebieski kolor;
  3. Z panelu na górze ekranu kliknij na opcję „Zarchiwizuj czat” (ikona czarnego kwadratu z małą, białą strzałką w dół). Gotowe!
  4. Wszystkie zarchiwizowane rozmowy wpadają do folderu „Archiwum konwersacji”. Znajduje się on na samym dole ekranu czatów;
  5. Jeśli zdecydujesz się na wyłączenie zarchiwizowanych czatów, to przejdź do folderu „Archiwum konwersacji” a następnie dotknij i przytrzymaj rozmowę, którą chcesz cofnąć. Z panelu u góry ekranu wybierz opcję „Przywróć czat” (ikona czarnego kwadratu z białą strzałką w górę). To sprawi, że wiadomość zostanie przeniesiona z powrotem do głównej skrzynki odbiorczej. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments