Od dłuższego czasu masz w głowie pomysł na wyjazd ale nie odpowiada Tobie standardowa oferta biur podróży? W zasadzie to mógłbyś zaplanować wszystko na własną rękę ale ilość tematów do zorganizowania lub też aktualne obłożenie pracą zawodową (jakoś na ten wymarzony wyjazd trzeba zarobić? 😉 ) sprawia, że pomysł wydaje się wręcz niemożliwy do zrealizowania? Na ratunek przychodzą nowe technologie i sieć Internet.

Opisywaliśmy już na naszych stronach wybrane, najlepsze aplikacje do planowania wakacyjnego wypadu (Najlepsze aplikacje na wakacje). Usprawniają one proces planowania wyjazdu: organizację transferów lotniskowych, rezerwację hoteli, pomagają przeliczyć miejscowe waluty, wybrać atrakcje i podzielić się wspomnieniami z wakacji.

Outsourcing

A gdyby wszystkie te zadania powierzyć specjalistom, którzy zajmują się profesjonalnym planowaniem niestandardowych wakacyjnych wyjazdów? Jedną z firm świadczących tego typu usługi jest Travel Architects, których dewizą są wycieczki szyte na miarę. Architekci podróży chwalą się na swoich stronach organizacją wielu wypraw do ciekawych, egzotycznych miejsc jak Nepal, Peru, Kuba czy Australia.

Jak to działa

Wypełniasz formularz kontaktowy lub korzystasz z numeru telefonu wskazanego na stronie. Określasz termin wyjazdu, jakie są Twoje preferencje (np. aktywny wypoczynek) oraz ile jesteś w stanie wydać na wakacje (budżet). Na tej podstawie firma przedstawia Tobie propozycję trzech wakacyjnych destynacji. Ty wybierasz pakiet zgodnie z cennikiem a firma przystępuje do opracowania Twojego szczegółowego planu na wakacje. Plany różnią się między sobą np. możliwością dodatkowych konsultacji przed wylotem czy też możliwością wykupienia zdalnej opieki podczas wycieczki.

Wybór

Outsourcing planowania wakacji jest ciekawą usługą na rynku podróży wakacyjnych. Tylko od Ciebie zależy czy jesteś w stanie zorganizować wyjazd na własną rękę czy wolisz oddać sprawy w ręce specjalistów. Nie wiemy jaką opcję wybierzesz ale … my już nie możemy się doczekać naszych wakacji!

Pytania?

A Ty gdzie wybierasz się na wymarzony urlop? A może masz dodatkowe pytania? Daj znać w komentarzach lub skorzystaj z sekcji MAM PYTANIE

Hobbistycznie pisze o nowych technologiach i wszędzie widzi pole do usprawnień ;) Dba o to aby jak Łatwo było widoczne w sieci. W wolnych chwilach jeździ rowerem i biega (... jak musi)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments