Chcesz obejrzeć po raz setny śmieszny filmik bez konieczności korzystania z dodatkowych, zewnętrznych narzędzi? A może chcesz zapętlać wideo z teledyskiem ulubionego wykonawcy? Wprawdzie mobilna aplikacja YouTube nie posiada opcji zapętlania filmów ale jest prosty sposób aby sobie z tym poradzić. Wystarczy włączyć tryb stacjonarny (odpowiednik widoku na komputer) i skorzystać z funkcji odtwarzania filmów w pętli. Jesteś ciekawy jak się do tego zabrać? Łap naszą krótką instrukcję krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Uruchom przeglądarkę internetową Google Chrome na swoim telefonie;
  2. W pasku wyszukiwania wpisz adres https://www.youtube.com/;
  3. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu;
  4. Na liście zaznacz opcję „Wersja na komputer”;
  5. Włączy się tryb stacjonarny (odpowiednik widoku na komputer);
  6. Przytrzymaj palec na ekranie z odtwarzanym filmem a następnie z menu kontekstowego wybierz opcję „Loop” („Odtwarzaj w pętli”). Gotowe! Film będzie się odtwarzać w pętli tak samo, jak na komputerze. Plansza z miniaturkami kolejnych filmów do obejrzenia nie będzie wyświetlana, tylko ponownie uruchomi się to samo wideo, które wybrałeś;

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments