karta Multisport

Brzydka pogoda i coraz krótsze dni z pewnością nie sprzyjają aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Nie musi to jednak oznaczać powrotu do złych nawyków i nieregularnych ćwiczeń. Przecież zawsze można zamienić swoje ulubione ścieżki biegowe na pas bieżni a swój super szybki rower na zajęcia Indoor cycling. Oczywiście można też to wszystko ze sobą połączyć i żyć po prostu aktywnie i po swojemu ? W realizacji sportowych planów pomocna może okazać się karta Multisport, która często jest takim benefitem pozapłacowym, stosowanym przez pracodawców. Umożliwia ona praktycznie nielimitowany dostęp do wielu obiektów sportowych na terenie całego kraju. A to wszystko w zamian za stałą, miesięczną opłatę. Jeśli zatem planujesz cykl regularnych treningów i masz już przy sobie kartę Multisport, aktywuj ją i załóż konto. Jesteś ciekawy jak to zrobić?  Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Otwórz przeglądarkę internetową na swoim komputerze (w naszym przypadku jest to Google Chrome) a następnie w pasku adresu wpisz: https://www.kartamultisport.pl/
  2. Załóż konto aby upewnić się, że Twoja karta jest aktywna. Wpisz jej 12-cyfrowy numer, znajdujący się na odwrocie, podaj swoje imię, adres e-mail a także hasło (minimum 6 znaków, duże i małe litery). Zapoznaj się z Polityką Prywatności oraz Regulaminem i zatwierdź ich treść. Zaznacz pole „Nie jestem robotem” (w celach zabezpieczających stronę) a na zakończenie kliknij przycisk „Załóż konto”.
  3. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość potwierdzającą rejestrację. Aby dokończyć cały proces kliknij w link aktywacyjny. Następnie zostaniesz automatycznie zalogowany do strefy użytkownika.
  4. Gotowe! Na swoim profilu będziesz mógł zobaczyć informacje dotyczące rodzaju karty Multisport, jej numer a także potwierdzenie, że jest aktywna. Możesz bez problemu rozpocząć treningi w swoim ulubionym klubie fitness ?

A co w sytuacji gdy już kiedyś miałeś kartę Multisport? Czy musisz przechodzić cały proces rejestracji raz jeszcze? Oczywiście, że nie ponieważ Twoje konto już istnieje i wystarczy zmienić tylko numer karty. Jak to zrobić?

  1. Otwórz przeglądarkę internetową na swoim komputerze (w naszym przypadku jest to Google Chrome) a następnie w pasku adresu wpisz: https://www.kartamultisport.pl/
  2. Zaloguj się do swojego konta poprzez Facebooka (jeśli posiadasz konto w tym serwisie społecznościowym) lub podając adres e-mail oraz hasło.
  3. Przejdź do zakładki „Mój profil”. Oprócz danych takich jak imię i nazwisko, rodzaj karty, jej numer, znajdziesz także informację o tym, czy jest ona aktywna czy też nieaktywna. Jeśli jest nieaktywna i masz nową kartę Multisport kliknij na przycisk „Czy masz nowy numer karty?”
  4. Wpisz 12-cyfrowy numer, znajdujący się na odwrocie nowej karty Multisport oraz swoje imię. Zatwierdź klikając przycisk „Zapisz”. Gotowe! Dane zostały zaktualizowane.

Na stronie www.kartamultisport.pl możesz sprawdzić z jakich obiektów możesz korzystać. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj karty, którą posiadasz. Domyślnie ustawiona jest karta Multisport Plus. Możesz szukać klubów fitness w dogodnej dla siebie lokalizacji, wykorzystując do tego wyszukiwarkę (podaj adres, nazwę obiektu, miejscowość lub interesującą Ciebie aktywność) lub filtrować wyniki poprzez dodawanie odpowiednich kryteriów.

Więcej

https://www.kartamultisport.pl/o-programie/

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments