Posiadasz dwa kona w aplikacji Messenger? Zapomnij o irytującym przelogowywaniu się! Dzięki funkcji „Aplikacja bliźniacza” możesz bez problemu obsługiwać oba konta jednocześnie. Jeśli jesteś posiadaczem telefonu marki Huawei to dzisiejsza instrukcja może okazać się pomocna. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

  1. Przejdź do ustawień swojego smartfona, klikając na ikonę zębatego koła.
  2. Wybierz zakładkę „Aplikacje”.
  3. Kliknij na opcję „Aplikacja bliźniacza”.
  4. Aby stworzyć aplikację bliźniaczą dla Messengera to przy nazwie komunikatora należy ustawić suwak w pozycję aktywną (przesunąć w prawą stronę).
  5. Po kilku sekundach ikona aplikacji bliźniaczej zostanie dodana do ekranu głównego Twojego telefonu. Będzie wyglądała tak samo jak ta pierwotna z jedną małą różnicą – u dołu będzie widoczne małe kółko z cyfrą 2.
  6. Teraz nie pozostaje nic innego jak zalogować się do swojego drugiego konta. Zapoznaj się z Regulaminem i Zasadami ochrony prywatności i kliknij na przycisk „Kontynuuj”.
  7. Zaloguj się podając swój numer telefonu/adres e-mail oraz hasło bądź też utwórz nowe konto. Jeśli logujesz się do już istniejącego profilu to w kolejnym kroku zostaniesz poproszony o podanie kodu zatwierdzającego logowanie. Otrzymasz go na swój numer telefonu podany w trakcie rejestracji. Gotowe! Prawe, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments