W gronie Twoich znajomych w aplikacji Messenger jest osoba, z którą nie korespondujesz zbyt często? A może przez jakiś czas nie chcesz utrzymywać kontaktu z wybranym znajomym? Jest rozwiązanie! Możesz zablokować taki kontakt. Czy znajomy zostanie o tym fakcie poinformowany? Czy będzie mógł do Ciebie dzwonić i wysyłać wiadomości? O tym w dzisiejszym wpisie! Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź aplikację Messenger a następnie uruchom komunikator;
  2. Wyświetli się lista wszystkich czatów. Przytrzymaj dłużej palcem na tej rozmowie, którą chcesz zablokować;
  3. Wysunie się menu z kilkoma dodatkowymi opcjami. Przejdź do zakładki „Zablokuj”;
  4. Kliknij na pierwszą opcję „Zablokuj w aplikacji Messenger”. Pojawi się nowe, małe okienko dialogowe. Potwierdź swój wybór klikając „Zablokuj”;
  5. Gotowe! Nie zobaczysz już pola do wpisywania wiadomości. Zarówno zablokowana osoba jak i Ty nie będziecie mogli wysyłać sobie wiadomości ani do siebie dzwonić. Pamiętaj, że zablokowanie wiadomości od wybranej osoby w aplikacji Messenger nie jest równoznaczne z zablokowaniem tego znajomego na Facebooku. Jeżeli zablokujesz wiadomości od kogoś w aplikacji Messenger, ale nie zablokujesz tej osoby na Facebooku, nadal będziesz widzieć jej profil w serwisie społecznościowym.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments