Irytują Ciebie ciągłe powiadomienia z aplikacji zainstalowanych na telefonie? Jeżeli ich nie używasz, możesz je usunąć – ale umówmy się, że to rozwiązanie ostateczne 🙂 Jeżeli chcesz mieć możliwość korzystania z tych aplikacji a jedynym (acz irytującym) problemem są ciągłe powiadomienia, które nie pozwalają skupić się na pracy czy też odpoczynku – jedyne co należy zmienić to ustawienia powiadomień w systemie Android. Jest to zadanie niezmiernie łatwe! Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Uruchom aplikację USTAWIENIA. Możesz to zrobić na kilka sposobów. Dwa najłatwiejsze z nich to:
    a) przeciągnij palec od góry ekranu, spuszczając belkę ustawień i kliknij ikonę koła zębatego
    b) odnajdź aplikację USTAWIEŃ na liście wszystkich aplikacji systemu android
  2. Następnie wybierz opcję „APLIKACJE” lub „MENADŻER APLIKACJI” (zależnie od modelu telefonu i wersji systemu android lokalizacja menu może się nieznacznie różnić, stąd poniżej dwa przykładowe zrzuty ekranu)
  3. Następnie na liście aplikacji musimy odnaleźć tą, której powiadomienia nas szczególnie irytują 😉 (w naszym przykładzie będzie to TikTok, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej aplikacji – zapraszamy)
  4. W sekcji POWIADOMIENIA możesz teraz wybrać jaki rodzaj powiadomień chcesz otrzymywać. My nie jesteśmy zainteresowani aby otrzymywać jakiekolwiek powiadomienia z aplikacji Tik Tok, wobec czego odznaczamy opcję na górnej belce. Gotowe! Nie będziemy teraz otrzymywać powiadomień z TikTok – prawda, że łatwe? Uwaga: ekran ustawień może się nieznacznie różnić z uwagi na model telefonu lub wersję systemu. Na poniższych zrzutach ekranu zamieszczamy więc dwa przykłady 🙂

Pytania, Problemy?

Coś poszło nie tak? A może masz jakieś dodatkowe pytania? Daj znać w komentarzu poniżej albo skorzystaj z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments