Jesteś co chwilę bombardowany niechcianymi wiadomościami promocyjnymi? A może nie chcesz przez jakiś czas otrzymywać SMS-ów od konkretnego znajomego? Jest na to sposób. Zablokuj wiadomości tekstowe. Jesli nie wiesz jak się do tego zabrać, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Upewnij się, że masz zaktualizowaną aplikację „Wiadomości”. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie przejdź do „Menu”, klikając na ikonę trzech poziomych kresek. Z listy wybierz opcję „Moje gry i aplikacje. Te, dla których dostępne są aktualizacje, mają etykietę „Aktualizuj”;
  2. Otwórz aplikację „Wiadomości” na swoim telefonie z Android;
  3. Otwórz rozmowę, którą chcesz zablokować;
  4. Kliknij na ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu ekranu a następnie wybierz opcję „Szczegóły”;
  5. W obszarze „Opcje” kliknij na „Zablokuj i zgłoś spam”;
  6. Pojawi się małe okienko dialogowe. Zatwierdź klikając na przycisk „OK” (jeśli chcesz zgłosić kontakt jako spam, zaznacz pole wyboru „Zgłoś spam”);
  7. Gotowe! Po zablokowaniu nie będziesz już otrzymywać żadnych wiadomości tekstowych ani połączeń od tego konkretnego kontaktu. Twoja dotychczasowa korespondencja z zablokowanym znajomym zostanie przeniesiona do folderu „Spam i zablokowane”.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments