Masowo otrzymujesz powiadomienia z zaproszeniami do różnych gier? Nie masz ochoty na wspólną zabawę? Zablokuj w serwisie społecznościowym grę/aplikację lub osobę, która notorycznie spamuje Twoją skrzynkę! Jeśli nie wiesz jak to zrobić to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Pamiętaj, jeżeli zablokujesz aplikację, nie będzie miała ona dostępu do informacji o Tobie ani możliwości wysyłania do Ciebie zaproszeń.

  1. Otwieramy przeglądarkę internetową na swoim komputerze i w pasku wyszukiwania wpisujemy adres strony http://www.facebook.pl.
  2. Logujemy się do swojego konta, podając adres e-mail/numer telefonu a także hasło.
  3. Klikamy na ikonę małej strzałki w dół, znajdującej się na pasku menu u góry strony a następnie przechodzimy do ustawień swojego konta.
  4. W kolumnie po lewej stronie ekranu pojawią nam się różne zakładki. Nas interesuje ta o nazwie „Blokowanie”.
  5. Pojawi się panel „Zarządzaj blokowaniem”. W polu „Blokuj zaproszenia z aplikacji” możesz wpisać imię oraz nazwisko osób, od których nagminnie otrzymujemy zaproszenia do gier. Po zablokowaniu zaproszeń od wybranej osoby, będą one w przyszłości automatycznie ignorowane. Możesz także zablokować konkretną aplikację lub grę, wpisując jej nazwę w polu „Blokuj aplikacje”.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments