Pałac Kultury i Nauki w Warszawie jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych atrakcji turystycznych Stolicy. Warto więc wjechać na taras widokowy i podziwiać panoramę miasta z 30-tego piętra. Co ważne nie musisz stać w długich kolejkach do kas biletowych ( zwłaszcza w sezonie urlopowym czy w weekendy). Już teraz bez wychodzenia z domu możesz kupić bilety przez internet, które są ważne przez 12 miesięcy od daty zakupu co oznacza, że możesz odwiedzić taras widokowy dowolnego dnia w ciągu roku. Jesteś ciekawy jak to zrobić przy pomocy telefonu? Łap krótką instrukcję!

  1. Otwórz wyszukiwarkę internetową na swoim telefonie (w naszym przypadku jest to Google Chrome) a następnie w pasku wyszukiwania wpisz adres strony internetowej http://www.pkin.pl/strefa-turysty-taras-widokowy
  2. Kliknij na przycisk „BILETY ON-LINE”.
  3. Na tym etapie możesz wybrać rodzaj biletu jaki Ciebie interesuje. Może to być bilet normalny, bilet ulgowy ( przysługuje m.in. dzieciom powyżej 3-go roku życia, młodzieży szkolnej i studentom do 26 roku życia po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji wydanej przez właściwy organ), bilet grupowy szkolny ( grupa uczniów powyżej 10 osób), grupowy normalny a także bilet na taras nocą. Ilość biletów wybierasz klikając na ikonę plusa. Po zatwierdzeniu kliknij na przycisk „DO KASY”.
  4. Aby dokończyć zakupy musisz podać swoje dane czyli imię, nazwisko, miejscowość oraz adres e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie zakupu oraz bilety. Zatwierdź regulamin i przejdź do podsumowania zamówienia. Aby sfinalizować zakupy kliknij na przycisk „ZAPŁAĆ TERAZ”.
  5. Czas na zapłatę. Wybierz metodę płatności (BLIK, karty płatnicze, szybkie transfery, przelewy online oraz portmonetki elektroniczne). Płatność powinna być dokonana nie wcześniej niż w momencie złożenia zamówienia i nie później niż w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia. Po bezskutecznym upływie terminu na dokonanie płatności, zamówienie zostanie anulowane a Twoje zakupy wrócą do puli dostępnych i konieczne będzie ponowne przejście całej ścieżki rezerwacyjnej raz jeszcze.
  6. Na swojego maila otrzymasz potwierdzenie płatności.
  7. Po otrzymaniu płatności Twoje zamówienie zostanie zrealizowane a Ty dostaniesz elektroniczny bilet na swoja skrzynkę mailową. Bilet możesz zapisać na swoim telefonie bądź też wydrukować go w domu i zabrać ze sobą.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments