Stolica Dolnego Śląska przyciąga turystów nowoczesnym centrum Hydropolis. Wystawa mieści się we wnętrzu byłego zbiornika na czystą wodę i jest jedynym obiektem w Polsce, ukazującym wodę z różnych perspektyw. A to wszystko dzięki technologii multimedialnej, ekranom dotykowym oraz interaktywnym instalacjom. Jeżeli jeszcze nie odwiedziłeś Hydropolis to już teraz kup bilet on-line i przyjeżdżaj do Wrocławia. Jak kupić bilet za pomocą telefon? Łap krótką instrukcję!

  1. Otwórz wyszukiwarkę internetową na swoim telefonie (w naszym przypadku jest to Google Chrome) a następnie w pasku wyszukiwania wpisz adres strony internetowej https://hydropolis.pl/
  2. Kliknij na przycisk „Bilety”.
  3. Zdecyduj czy chcesz kupić bilet indywidualny czy też grupowy.
  4. Wybierz dzień oraz godzinę zwiedzania. Zwróć uwagę na liczby w nawiasach przy godzinach wejścia. Oznaczają one ilość wolnych biletów pozostających w puli. Przewiń stronę delikatnie w dół i kliknij przycisk „Dalej”.
  5. Na tym etapie możesz wybrać ilość (przycisk plusika) oraz rodzaj biletu jaki Ciebie interesuje. Może to być np. bilet normalny, ulgowy (za okazaniem dokumentów uprawniających do zniżki), rodzinny (2 osoby dorosłe + maksymalnie 2 dzieci/ 1 osoba dorosła + 3 dzieci do lat 18), grupowy normalny (minimum 10 osób), grupowy ulgowy, bilet dla posiadaczy wrocławskiej Karty Rodzina Plus oraz Karty Dużej Rodziny ( bez względu na liczbę dzieci) czy też bilet dla osób posiadających karty miejskie URBANCARD. Przewiń stronę w dół i zatwierdź swój wybór klikając na przycisk „Dalej”.
  6. Pojawi się podsumowanie zamówienia. Sprawdź czy wszystko się zgadza (termin, rodzaj biletu). Jeśli coś jest nie tak to nanieś poprawki, klikając na przycisk „Zmień bilety”.
  7. Kup bez zakładania konta! Wystarczy podać swoje dane osobowe: adres e-mail, imię, nazwisko oraz kraj. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT, zaznacz okienko „Faktura VAT” i podaj nr NIP a faktura zostanie wysłana na adres mailowy wskazany przez Ciebie w zamówieniu. Zapoznaj się z Regulaminem i zaakceptuj jego warunki. Jeżeli zamówienie się zgadza to zaznacz „Kup bilety”.
  8. Czas na zapłatę. Aby sfinalizować swoją rezerwację, kliknij na przycisk „Zapłać”.
  9. Wskaż metodę płatności. Do wyboru masz kartę płatniczą, przelewy on-line, szybkie transfery, płatności gotówkowe, BLIK czy też portmonetki elektroniczne. Na swojego maila otrzymasz potwierdzenie płatności. Opłaty za bilety należy dokonać w ciągu jednej godziny od momentu złożenia zamówienia.
  10. Po dokonaniu zapłaty zamówienie uzyskuje status potwierdzonego. Na podany w formularzu adres e-mail przesłany zostanie bilet w formie pdf. Bilet należy zapisać na swoim urządzeniu mobilnym (można także wydrukować).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments