Czy wiesz, że gdy sparujesz bezprzewodowo (za pomocą bluetooth) komputer z telefonem to możesz skorzystać z opcji wysyłania lub odbierania plików w Windows 10? Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. To co, zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Połącz za pomocą Bluetooth swój telefon z komputerem. Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać, to skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji, klikając w LINK.
  2. Uruchom komputer a następnie wybierz zdjęcie lub plik, który chcesz przesłać za pomocą Bluetooth na swój telefon z Android.
  3. Kliknij prawym przyciskiem myszy komputerowej na konkretny dokument a następnie z rozwijanej listy wybierz zakładkę „Wyślij do” i przejdź do opcji „Urządzenie Bluetooth” (lub „Transfer plików Bluetooth”).
  4. Wybierz dokąd chcesz wysłać plik i zatwierdź przyciskiem „Dalej”.
  5. Na wyświetlaczu Twojego telefonu pojawi się komunikat z zapytaniem czy chcesz odebrać plik. Po potwierdzeniu rozpocznie się proces pobierania danych.
  6. Na komputerze pojawi się informacja o statusie przesyłanych danych, natomiast na Twoim telefonie pojawi się komunikat o pobieranym pliku.
  7. Brawo! Transfer plików Bluetooth został zakończony pomyślnie! Prawda, że to łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments