Wybierasz się w podróż ale wiesz, że wcześniej czeka Ciebie obowiązkowa wizyta na stacji benzynowej? Nie chcesz zbaczać z kursu? Włącz Mapy Google i wyszukaj na wyznaczonej wcześniej trasie punkt pośredni. Jesteś ciekawy jak to zrobić? Łap naszą krótką instrukcję krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Upewnij się, że masz zaktualizowaną aplikację Map Google. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie przejdź do „Menu”, klikając na ikonę trzech poziomych kresek. Z listy wybierz opcję „Moje gry i aplikacje. Te, dla których dostępne są aktualizacje, mają etykietę „Aktualizuj”.
  2. Uruchom aplikację mobilną Google Maps na swoim telefonie z Android.
  3. Ustaw cel podróży. W pasku wyszukiwania u góry strony wpisz miejsce docelowe a następnie kliknij na przycisk „Trasa”.
  4. Przy nazwie punktu początkowego kliknij na ikonę trzech pionowych kropek (prawy, górny rogu ekranu).
  5. Z rozwijanej listy wybierz opcję „Szukaj na trasie”.
  6. Przejdź do listy dostępnych usług, klikając na ikonę trzech poziomych kropek. Z listy wybierz opcję „Stacje paliw”.
  7. Wyświetli się mapa z wyznaczoną trasą wraz z zaznaczonymi na niej stacjami benzynowymi. Wystarczy wybrać tę, do której chcesz się udać. Zatwierdź klikając na przycisk „Dodaj przystanek”.
  8. Gotowe! Trasa została zaktualizowana i uwzględnia Twój punkt pośredni. Jesli wszystko się zgadza, rozpocznij nawigację. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments