Wybierasz się w trasę ale wiesz, że po drodze czeka Ciebie obowiązkowa wizyta na stacji benzynowej? Nie chcesz zbaczać z kursu? Włącz nawigację Waze i wyszukaj na wyznaczonej wcześniej trasie punkt pośredni. Jesteś ciekawy jak to zrobić? Łap naszą krótką instrukcję krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Upewnij się, że masz zaktualizowaną aplikację Waze. W tym celu otwórz Sklep Google Play (App Store – w przypadku systemu iOS) a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj nawigację, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  3. Ustaw cel podróży. W pasku wyszukiwania u góry strony wpisz miejsce docelowe (możesz wybrać to spośród wyświetlonych propozycji).
  4. Wyświetli się plansza z informacjami o danym miejscu (m.in. adres, ikona do wyznaczania trasy, dane kontaktowe czy ewentualne zdjęcia). Aby rozpocząć podróż kliknij na przycisk „Jedź”.
  5. Na kolejnej planszy możesz dodać punkt pośredni. Kliknij na ikonę stacji benzynowej.
  6. Wyświetli się mapa z wyznaczoną trasą wraz z zaznaczonymi na niej stacjami benzynowymi. Wystarczy wybrać tę, do której chcesz się udać.
  7. Po wybraniu stacji zobaczysz informację o cenach paliw a także dowiesz się czy wskazana stacja jest poza trasą (jeśli tak to o ile minut – czerwony napis). Kliknij na przycisk „Jedź”.
  8. Wysunie się u dołu ekranu menu, z którego musisz wybrać opcję „Punkt pośredni”.
  9. Kliknij na przycisk „Jedź teraz”.
  10. Gotowe! Trasa została zaktualizowana i uwzględnia Twój punkt pośredni.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments