Czy wiesz, że w aplikacji Messenger można wysyłać emoji z dźwiękiem? Soundemoji (bo tak nazywa się nowe narzędzie) to zwykłe emotikony, do których dołączone są krótkie klipy dźwiękowe. Możesz wysłać swojemu rozmówcy na przykład emoji w postaci tortu urodzinowego z melodią z okazji urodzin. Oryginalne, prawda? Udostępniono różne rodzaje Soundmoji, np. klaskanie, skrzypce, świerszcze, pocałunki czy złowrogi śmiech. Jeśli jesteś ciekawy jak wysyłać dźwiękowe emotikony to koniecznie skorzystaj z naszej dzisiejszej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10 (ustawienia mogą się różnić w zależności od telefonu)

  1. Upewnij się, że masz zaktualizowaną aplikację Messenger. W tym celu otwórz Sklep Google Play (Android) a następnie przejdź do „Menu”, klikając na ikonę trzech poziomych kresek. Z listy wybierz opcję „Moje gry i aplikacje. Te, dla których dostępne są aktualizacje, mają etykietę „Aktualizuj”;
  2. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Messenger” a następnie uruchom komunikator;
  3. Otwórz wybraną rozmowę;
  4. Kliknij ikonę emoji (uśmiechnięta buźka) po prawej stronie pola wprowadzania wiadomości;
  5. Przejdź do zakładki „Soundemoji”;
  6. Zobaczysz wszystkie dostępne dźwiękowe emotikony;
  7. Dotknij dowolną emotikonę, aby posłuchać dźwięku przed jej wysłaniem;
  8. Aby udostępnić na karcie czatu wybraną grającą emotikonę, kliknij na przycisk „Wyślij”;
  9. Gotowe! Teraz odbiorca wiadomości będzie musiał dotknąć emoji, aby odtworzyć dźwięk. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments