Zdarza się, że podczas pisania wiadomości tekstowych klawiatura naszego telefonu wibruje lub też wydaje różne inne dźwięki. Niestety rozwiązania nie znajdziemy wchodząc do ustawień ogólnych smartfona. Dlaczego? Ponieważ każda klawiatura zainstalowana w telefonie ma swoje własne, indywidualne konfiguracje, odpowiedzialne za wibracje występujące przy dotknięciu klawiszy. Jeśli jesteś ciekawy jak je wyłączyć podczas pisania na telefonie Huawei p20 lite, skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji uruchom „Ustawienia” (ikona zębatego koła) a następnie przejdź do zakładki „System”.
  2. Kliknij na kategorię „Język i wprowadzenie”.  W tym miejscu wyświetlą się wszystkie ustawienia dostępnych klawiatur. Wskaż nazwę tej, którą używasz i wejdź do jej opcji szczegółowych.
  3. Z menu klawiatury wybierz zakładkę „Pisanie”, a następnie przejdź do sekcji „Dźwięk i wibracje”.
  4. Aby wyłączyć wibrację odznacz dwie funkcje „Użyj domyślnej wibracji systemu Android” oraz „Wibracja po naciśnięciu klawisza”, ustawiając suwak w pozycji nieaktywnej (przesuń w lewą stronę).Gotowe!

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments