Mobilna aplikacja Facebooka domyślnie otwiera różnego rodzaju linki wewnątrz programu. Niestety Facebook gorzej radzi sobie z witrynami internetowymi niż na przykład popularny Chrome. Jeśli zatem chcesz wyłączyć uruchamianie linków wewnątrz aplikacji i przeglądać witryny w swojej ulubionej mobilnej przeglądarce internetowej, to dzisiejszy artykuł może okazać się pomocny. Zaczynamy!

  1. Uruchom aplikację Facebook na swoim telefonie;
  2. Kliknij na ikonę hamburgera, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu (trzy poziome kreski);
  3. Rozwiń zakładkę „Ustawienia i prywatność” a następnie przejdź do ustawień;
  4. W obszarze „Preferencje” kliknij na zakładkę „Multimedia”;
  5. Przewiń stronę na sam dół i w sekcji „Ustawienia filmów i zdjęć” zaznacz pole wyboru przy opcji „Linki otwierane na zewnątrz”;
  6. Gotowe! Teraz gdy otworzysz jakikolwiek link zamieszczony na Facebooku, zostaniesz przeniesiony do przeglądarki internetowej (zdjęcie 1 – przed zmianami, strona www otwierana wewnątrz aplikacji Facebook, zdjęcie 2 po zmianach, link otwiera się w przeglądarce internetowej).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments