Jeżeli masz konto na Facebooku to napewno zauważyłeś, że wszystkie filmy uruchamiają się automatycznie z włączonym dźwiękiem. Czy to ułatwienie dla użytkowników serwisu społecznościowego? Niekoniecznie. Jeżeli doprowadza to Ciebie do szału i nie możesz w spokoju przeglądać postów, to dzisiejszy artykuł może okazać się pomocny. Pokażemy jak łatwo wyłączyć dźwięk w auto odtwarzanych filmach na telefonie z systemem Android.

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Facebooka. Uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie w zakładce „Ustawienia i prywatności” wybierz opcję „Ustawienia”.
  3. Przewiń stronę na sam dół i przejdź do kategorii „Multimedia i kontakty”.
  4. Wyłącz automatyczne odtwarzanie dźwięków w filmach wyświetlanych w Aktualnościach Facebooka, ustawiając suwak w pozycji nieaktywnej (przesuń w lewą stronę). Gotowe!

Więcej

Jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie filmów w Aktualnościach na Facebooku?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments