Czy zauważyłeś, że serwis społecznościowy wprowadził zmiany w obsłudze materiałów wideo? Kiedyś wszystkie filmy uruchamiały się z wyłączonym dźwiękiem co umożliwiało spokojne przeglądanie postów na Facebooku, bez obaw, że będziemy komuś przeszkadzać. Teraz serwis domyślnie włącza dźwięk. Jeżeli wprowadzona zmiana doprowadza Ciebie do szału to w dzisiejszym artykule pokażemy jak łatwo wyłączyć dźwięk w auto odtwarzanych filmach korzystając z desktopowej wersji Facebooka. Sam zobacz jakie to łatwe! To co, zaczynamy!

  1. Otwórz przeglądarkę internetową na swoim komputerze i w pasku wyszukiwania wpisz adres strony http://www.facebook.pl.
  2. Zaloguj się do swojego konta, podając adres e-mail/numer telefonu a także hasło.
  3. Kliknij na ikonę małej strzałki w dół, znajdującej się na pasku menu u góry strony a następnie przejdź do ustawień swojego konta (klasyczny Facebooku rys. 1,2; nowy Facebook rys. 3,4). 
  4. W kolumnie po lewej stronie ekranu pojawią się różne zakładki. Ciebie interesuje ta o nazwie „Filmy” (klasyczny Facebooku rys. 1; nowy Facebook rys. 2).
  5. Rozwiń listę menu obok zakładki „Automatyczne odtwarzanie filmów” i zaznacz opcję „Wyłącz” (klasyczny Facebooku rys. 1,2; nowy Facebook rys. 3,4). 
     

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments