Zastanawiasz się jak wyłączyć automatyczne aktualizacje dla kilku wybranych aplikacji, zainstalowanych na telefonie? Rozwiązania należy szukać w sklepie Google Play. Łap naszą krótką instrukcję krok po kroku a zobaczysz jakie to łatwe! Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Otwórz Sklep Google Play na swoim telefonie;
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (ikona trzech poziomych kropek w lewym, górnym rogu ekranu);
  3. Przejdź do ustawień (ikona zębatego koła);
  4. W obszarze „Ogólne” kliknij na zakładkę „Aktualizuj aplikacje automatycznie”;
  5. Pojawi się nowe okienko dialogowe. Zaznacz opcję „Zawsze automatycznie odtwarzaj filmy” (tutaj mogą obowiązywać opłaty za transmisję danych) lub „Automatycznie odtwarzaj filmy tylko przez Wi-Fi”. Zatwierdź, klikając na przycisk „Gotowe”;
  6. Wróć do głównej strony sklepu Google Play i wpisz w pasku wyszukiwania u góry strony, nazwę aplikacji, dla której chcesz wyłączyć automatyczną aktualizację;
  7. Przejdź na stronę aplikacji a następnie kliknij na ikonę trzech pionowych kropek w prawym, górnym rogu ekranu;
  8. Pojawi się menu. Odznacz pole wyboru przy opcji „Aktualizacje” (pozostanie pusty, biały kwadracik);
  9. Gotowe! W ten sposób wyłączyłeś automatyczne aktualizacje tylko dla jednej, wybranej aplikacji. Reszta gier i programów pozostanie bez zmian. Oczywiście tę czynność możesz powtórzyć dla każdego innego programu pobranego na telefon.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments