Korzystasz z aplikacji Messanger? Chcesz kontrolować to co widzą i wiedzą o Tobie inni? Wyłączyć komunikator. Jeśli jesteś ciekawy jak wyczyścić dane z Messengera i wykasować wszystkie informacje z pamięci podręcznej telefonu, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Przejdź do ustawień swojego smartfona, klikając na ikonę zębatego koła.
  2. Przejdź do sekcji „Aplikacje”.
  3. Kliknij na zakładkę „Aplikacje” a następnie przewiń listę wszystkich zainstalowanych programów i odszukaj Messengera (możesz skorzystać także z paska wyszukiwania).
  4. Przejdź do kategorii „Pamięć”.
  5. Kliknij na przycisk „Wyczyść dane”. Pojawi się małe okienko dialogowe. Aby wszystkie dane Messenger zostały trwale usunięte (dotyczy to plików, ustawień, kont czy też baz danych) musisz kliknąć na przycisk „OK”.
  6. Gotowe! Teraz możesz zamknąć ustawienia i przejść do aplikacji Messenger aby sprawdzić, czy zostałeś wylogowany z komunikatora. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments