Wiesz, że WhatsApp wprowadził nową opcję znikających wiadomości!? Dzięki niej wiadomości będą automatycznie usuwane po 7 dniach od ich wysłania. Każdy może włączyć taką opcję w czatach indywidualnych, natomiast w czatach grupowych znikające wiadomości będą mogli włączyć tylko administratorzy grup.  Jesteś ciekawy jak to działa? Skorzystaj z naszej dzisiejszej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja WhatsApp jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”;
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji, odszukaj WhatsApp, uruchom program i zaloguj się do swojego konta;
  3. Wybierz konwersację, dla której chcesz włączyć znikające wiadomości;
  4. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu);
  5. Z listy wybierz opcję „Wyświetl kontakt”;
  6. Przejdź do nowej funkcji „Znikające wiadomości”. Kliknij przycisk „Dalej”;
  7. Włącz znikające wiadomości, zaznaczając pierwszą opcję wyboru „Wł.” To spowoduje, że nowe wiadomości z wybranego czatu znikną po 7 dniach;
  8. Gotowe! Gdy włączysz funkcję znikających wiadomości, to przy zdjęciu profilowym wybranego czatu, pojawi się ikona zegarka.

Więcej

https://faq.whatsapp.com/general/chats/about-disappearing-messages

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments