Wiesz, że WhatsApp wprowadził nową opcję znikających wiadomości!? Dzięki niej wiadomości będą automatycznie usuwane po 7 dniach od ich wysłania. Każdy może włączyć taką opcję w czatach indywidualnych, natomiast w czatach grupowych znikające wiadomości będą mogli włączyć tylko administratorzy grup.  Jesteś ciekawy jak to działa? Skorzystaj z naszej dzisiejszej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja WhatsApp jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”;
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji, odszukaj WhatsApp, uruchom program i zaloguj się do swojego konta;
  3. Wybierz konwersację, dla której chcesz włączyć znikające wiadomości;
  4. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu);
  5. Z listy wybierz opcję „Wyświetl kontakt”;
  6. Przejdź do nowej funkcji „Znikające wiadomości”. Kliknij przycisk „Dalej”;
  7. Włącz znikające wiadomości, zaznaczając pierwszą opcję wyboru „Wł.” To spowoduje, że nowe wiadomości z wybranego czatu znikną po 7 dniach;
  8. Gotowe! Gdy włączysz funkcję znikających wiadomości, to przy zdjęciu profilowym wybranego czatu, pojawi się ikona zegarka.

Więcej

https://faq.whatsapp.com/general/chats/about-disappearing-messages

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Twoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.