Jeśli do przeglądania stron internetowych używasz przeglądarki Google Chrome i nie chcesz aby inni użytkownicy danego telefonu zobaczyli Twoją aktywność, możesz skorzystać z trybu incognito. Google Chrome nie zapisze wówczas historii przeglądania, informacji, które wpisujesz w różnych formularzach a także plików cookie i danych ze stron internetowych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak działa przeglądanie w trybie prywatnym to koniecznie skorzystaj z dzisiejszej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome na swoim telefonie z Android.
  2. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu.
  3. Z rozwijanej listy wybierz opcję „Nowa karta incognito”.
  4. Otworzy się nowe okno w trybie incognito. W lewym górnym rogu paska wyszukiwania zobaczysz ikonę

Pamiętaj tylko, że nawet gdy przejdziesz w tryb incognito to nie oznacza to, że Ciebie nie widać. Twoja aktywność może być nadal widoczna dla stron internetowych, które odwiedzasz, Twojego pracodawcy lub Twojej szkoły a dostawcy usług internetowych mogą dowiedzieć się co przeglądasz.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments