YouTube to jeden z najczęściej wykorzystywanych serwisów do przesyłania i wyświetlania filmów wideo. Dlatego wprowadzony tryb ciemny powinien ucieszyć wszystkich jego zwolenników, którzy uważają, że dark mode zapewnia bardziej komfortowe oglądanie filmów szczególnie podczas nocnych seansów. Jeśli chciałbyś dowidzieć się jak włączyć ciemny motyw w Internecie oraz na telefonie z Android, to skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

Jak włączyć tryb ciemny w Internecie?

  1. Otwórz przeglądarkę internetową Google Chrome a następnie w pasku adresu wpisz www.youtube.pl
  2. Zaloguj się do swojego konta podając login oraz hasło.
  3. Kliknij na zdjęcie swojego profilu (ikona awatara), znajdujące się w prawym, górnym rogu strony a następnie z rozwijanego menu wybierz zakładkę „Ciemny motyw”.
  4. Aktywuj tryb ciemny, ustawiając suwak w pozycję aktywną (przesuń w prawą stronę). Pamiętaj, że to ustawienie dotyczy tylko bieżącej przeglądarki, więc musisz włączyć ciemny motyw na każdym komputerze, z którego będziesz korzystać.

Jak włączyć tryb ciemny na telefonie z Android?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź ikonę „YouTube”.
  2. Zaloguj się do swojego konta na YouTube i kliknij na ikonę awatara (zdjęcie, symbol), znajdującą się w prawym, górnym rogu aplikacji.
  3. Następnie w zakładce „Ustawienia” przejdź do kategorii „Ogólne”. Włącz opcję „Ciemny motyw”, przesuwając suwak w pozycję aktywną (w prawą stronę).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments