Nie możesz odebrać telefonu? Skonfiguruj przekierowanie połączeń na inny, wskazany przez Ciebie w ustawieniach numer telefonu lub do poczty głosowej. Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Naciśnij ikonę zielonej słuchawki, symbolizującą połączenia telefoniczne. Pojawi się ekran wybierania numerów wraz z ostatnimi połączeniami przychodzącymi i wychodzącymi;
  2. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu;
  3. Przejdź do ustawień połączeń telefonicznych;
  4. W obszarze wybranej karty SIM kliknij na opcję „Przekierowanie połączeń”;
  5. Określ jak ma działać przekierowywanie połączeń w konkretnych sytuacjach. Aby przekierować wszystkie połączenia przychodzące na inny numer, skorzystaj z pierwszej opcji „Zawsze przekazuj”. Wpisz numer telefonu, na który chcesz przekierować połączenia. Numer poczty głosowej ustawiony jest  zazwyczaj domyślnie w sytuacji gdy nie odbierasz telefonu, gdy numer jest zajęty lub gdy jesteś poza zasięgiem. Oczywiście to też możesz zmienić.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments