Chcesz sprawdzać, jak szybko jedziesz? Chcesz otrzymywać ostrzeżenia o przekraczaniu dozwolonej prędkości? Włącz prędkościomierz! Jeśli nie wiesz jak to zrobić to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Upewnij się, że masz zaktualizowaną aplikację Waze. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie przejdź do „Menu”, klikając na ikonę trzech poziomych kresek. Z listy wybierz opcję „Moje gry i aplikacje. Te, dla których dostępne są aktualizacje, mają etykietę „Aktualizuj”;
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj nawigację, uruchom program i zaloguj się do swojego konta;
  3. Kliknij ikonę lupy, która znajduje się w lewym, dolnym rogu ekranu;
  4. Przejdź do ustawień, klikając na ikonę zębatego koła;
  5. W obszarze „Ustawienia jazdy” kliknij na kategorię „Prędkościomierz”;
  6. Ustaw suwak w pozycji aktywnej (przesuń w prawą stronę) przy opcji „Pokaż prędkościomierz”;
  7. Aby otrzymywać powiadomienia o przekroczeniu prędkości, przesuń suwak w prawą stronę przy opcji „Ostrzegaj o przekroczeniu prędkości”. Możesz także ustawić limity prędkości oraz zdecydować kiedy mają pokazywać się ostrzeżenia.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments