Chcesz sprawdzać, jak szybko jedziesz? Chcesz otrzymywać ostrzeżenia o przekraczaniu dozwolonej prędkości? Włącz prędkościomierz! Jeśli nie wiesz jak to zrobić to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Upewnij się, że masz zaktualizowaną aplikację Waze. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie przejdź do „Menu”, klikając na ikonę trzech poziomych kresek. Z listy wybierz opcję „Moje gry i aplikacje. Te, dla których dostępne są aktualizacje, mają etykietę „Aktualizuj”;
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj nawigację, uruchom program i zaloguj się do swojego konta;
  3. Kliknij ikonę lupy, która znajduje się w lewym, dolnym rogu ekranu;
  4. Przejdź do ustawień, klikając na ikonę zębatego koła;
  5. W obszarze „Ustawienia jazdy” kliknij na kategorię „Prędkościomierz”;
  6. Ustaw suwak w pozycji aktywnej (przesuń w prawą stronę) przy opcji „Pokaż prędkościomierz”;
  7. Aby otrzymywać powiadomienia o przekroczeniu prędkości, przesuń suwak w prawą stronę przy opcji „Ostrzegaj o przekroczeniu prędkości”. Możesz także ustawić limity prędkości oraz zdecydować kiedy mają pokazywać się ostrzeżenia.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Twoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.