W ferworze pracy często zapominamy o systematycznym sprawdzaniu zawartości swojej skrzynki mailowej co niestety skutkuje przeoczeniem ważnych wiadomości. Dlatego aby być na bieżąco z korespondencją warto poprawnie skonfigurować funkcję powiadomień. Outlook.com umożliwia wyświetlanie alertów za pośrednictwem przeglądarki za każdym razem gdy otrzymamy wiadomość e-mail – nawet wtedy jeśli zapomnimy pozostawić otwartej karty w przeglądarce. Funkcja jest domyślnie wyłączona więc jeśli jesteś ciekawy jak ją aktywować, to dzisiejszy artykuł może okazać się pomocny. Zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę internetową Google Chrome na swoim komputerze a następnie wpisz w pasku wyszukiwania adres https://login.live.com/ i zaloguj się do swojej skrzynki mailowej, podając swój adres mailowy oraz hasło.
  2. Po zalogowaniu się do konta Outlook.com wejdź do „Ustawień”, klikając na ikonę zębatego koła w prawym, górnym rogu ekranu.
  3. Wyświetli się lista szybkich ustawień. Aby móc otrzymywać alerty w przeglądarce ustaw suwak w pozycji aktywnej (przesuń w prawą stronę) obok opcji „Powiadomienia na pulpicie”.
  4. Postępuj zgodnie z krótką instrukcją, która wyświetli się w nowym oknie dialogowym. Kliknij na ikonę kłódki, znajdującej się w lewym, górnym rogu paska przeglądarki internetowej a następnie znajdź pozycję „Powiadomienia” i z listy obok wybierz opcję „Zezwalaj”. Na koniec zamknij okno i potwierdź przyciskiem „OK”.
  5. Gotowe!  Dzięki odpowiednim ustawieniom, Outlook będzie powiadamiał Ciebie o nadejściu nowych wiadomości 🙂 Alerty wyświetlane na pulpicie będą różnić się od siebie w zależności od odebranego elementu. W przypadku wiadomości e-mail wyświetli się imię i nazwisko nadawcy, temat i pierwsze dwa wiersze poczty. Jeśli otrzymasz wiadomość z zaproszeniem np. na spotkanie to wówczas pojawi się informacja odnośnie nadawcy a także temat, data, godzina i miejsce zebrania. W sytuacji gdy otrzymasz np. od swojego przełożonego zadanie do wykonania wówczas w alercie zostanie wyświetlony nadawca, temat i data rozpoczęcia przydzielonego tematu.

Pytania?

Masz dodatkowe pytania? Coś poszło nie tak? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 miesięcy temu

dissertation editor near me https://helpon-doctoral-dissertations.net/

trackback
4 miesięcy temu

writing a dissertation proposal masters https://mydissertationwritinghelp.com/

trackback
4 miesięcy temu

find a dissertation help tutor https://help-with-dissertations.com/

trackback
4 miesięcy temu

rutgers dissertation proposal help https://buydissertationhelp.com/

trackback
4 miesięcy temu
trackback
4 miesięcy temu
trackback
4 miesięcy temu

free online casino slots https://slotmachinesforum.net/

trackback
5 miesięcy temu

slots online free https://slotmachinesworld.com/

trackback
5 miesięcy temu

quick hit slots facebook https://candylandslotmachine.com/

trackback
5 miesięcy temu
trackback
5 miesięcy temu

goldfish slots https://2-free-slots.com/

trackback
5 miesięcy temu

gay bi male text chat https://gay-buddies.com/

trackback
5 miesięcy temu

gay dating game https://gaypridee.com/

trackback
5 miesięcy temu

gay teen chat groups https://bjsgaychatroom.info/

trackback
5 miesięcy temu

3russell