Czy podczas prowadzonej rozmowy telefonicznej chciałbyś być informowany o kolejnym, przychodzącym połączeniu? Jeśli nie wiesz jak ustawić odpowiednie opcje, to koniecznie skorzystaj z naszej dzisiejszej instrukcji krok po kroku! Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Samsung S20+. System – Android 10

  1. Kliknij na ikonę zielonej słuchawki, która symbolizuje połączenia telefoniczne. Pojawi się ekran wybierania numerów wraz z ostatnimi połączeniami przychodzącymi i wychodzącymi;
  2. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu;
  3. Przejdź do ustawień połączeń telefonicznych;
  4. Przewiń stronę w dół i kliknij na opcję „Usługi dodatkowe”;
  5. W usługach dodatkowych znajduje się opcja „Połączenia oczekujące”, która odpowiada za powiadamianie o rozmowach przychodzących. Aby włączyć tę funkcję ustaw suwak w pozycji aktywnej (przesuń go w prawą stronę). Pojawi się zielony znacznik;
  6. Gotowe! Gdy będziesz w trakcie prowadzenia rozmowy telefonicznej, kolejna osoba która będzie się chciała z Tobą skontaktować usłyszy w słuchawce swojego telefonu komunikat w stylu: „Numer aktualnie jest zajęty. Zadzwoń później lub poczekaj na linii”. Ty z kolei będziesz mógł sprawdzić na wyświetlaczu smartfona, kto do Ciebie dzwoni (usłyszysz krótki, przerywany dźwięk). Możesz również skorzystać z usługi zawieszenia połączenia i bez rozłączania pierwszej rozmowy odebrać tę drugą, a później powrócić do pierwszej.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments