Wszystkie tymczasowo skopiowane teksty i linki do stron www są przechowywane w schowku. Funkcja schowka na Androida pozwala jednak tylko wkleić ostatni, skopiowany wpis. A co z pozostałymi wcześniej skopiowanymi treściami? Znikną? Nie, jeśli włączymy odpowiednią opcję. Jednym z najprostszych sposobów przeglądania i odzyskiwania historii schowka na urządzeniu z Androidem jest użycie klawiatury. Łap naszą dzisiejszą instrukcję krok po kroku a zobaczysz jak odzyskać historię schowka za pomocą klawiatury SwiftKey. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Otwórz przeglądarkę internetową, komunikator lub edytor tekstu na swoim telefonie z Android;
  2. Kliknij na pasek wyszukiwania u góry strony www lub na pole wpisywania wiadomości (komunikatory). Wysunie się wówczas klawiatura SwiftKey;
  3. Rozwiń menu klawiatury, klikając na ikonę dwóch małych strzałek (po lewej stronie);
  4. Przejdź do schowka (symbol notesu);
  5. Kliknij na przycisk „Zarządzaj”;
  6. Przy polu „Zapamiętaj skopiowane elementy” ustaw suwak w pozycji aktywnej (przesuń w prawą stronę);
  7. Od teraz masz dostęp do wszystkich skopiowanych treści, bez martwienia się o ich utratę. Wystarczy kliknąć na ikonę notesu, i wybrać skopiowany wcześniej tekst. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments