Pewnie niejednokrotnie zdarzyło się Tobie wysłać wiadomość do innej osoby niż zamierzałeś. Możesz mieć nad tym pełną kontrolę. WhatsApp udostępnia opcję usuwania wysłanych wiadomości, niezależnie od tego czy odbiorca zdążył ją przeczytać czy też nie. Zobacz jak to działa. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj WhatsApp i uruchom program (telefon).
  2. Przejdź do zakładki „Czaty” a następnie kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu.
  3. Z rozwijanej listy wybierz opcję „WhatsApp Web”. Na ekranie telefonu pojawi się informacja aby na komputerze otworzyć przeglądarkę internetową, wpisać adres strony http://web.whatsapp.com/ a następnie zeskanować kod QR.
  4. Przejdź do wspomnianej strony internetowej. Skieruj telefon na ekran aby zeskanować kod. Gotowe! Aplikacja sparowała oba urządzenia. Wszystkie wiadomości, które wysyłasz i odbierasz są w pełni zsynchronizowane pomiędzy Twoim telefonem a komputerem. Telefon musi być stale podłączony. Aby zmniejszyć zużycie danych komórkowych podłącz swój telefon do sieci Wi-Fi.
  5. Przejdź do czata, z którego chcesz usunąć wiadomość.
  6. Kursorem myszy komputerowej najedź na tekst, który chcesz usunąć. Pojawi się ikonka szarego haczyka/ptaszka. Kliknij na nią.
  7. Z rozwijanego menu wybierz opcję „Usuń wiadomość”.
  8. Aby wiadomość została pomyślnie usunięta zarówno u Ciebie jak i u Twojego rozmówcy, kliknij na przycisk „USUŃ U WSZYSTKICH”. Jeśli usunąłeś wiadomość, jej odbiorca zobaczy komunikat „TA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA USUNIĘTA”. Ty zobaczysz komunikat „WIADOMOŚĆ USUNIĘTA”. Gotowe! ?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments