Może się zdarzyć, że przez przypadek dodamy do albumu osobę, która nie powinna zobaczyć naszych zdjęć. Co zrobić w takiej sytuacji? Pierwsza myśl jaka przychodzi nam do głowy to poprostu usunięcie kontaktu. Gdzie znajduje się magiczny przycisk? O tym w dzisiejszym artykule. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

Jeśli używasz Gmaila, oznacza to, że masz już konto Google. Pozwala ono korzystać z bezpłatnych usług, takich jak np.: Zdjęcia Google. Ale jeśli nie to możesz szybko założyć po przeczytaniu naszego artykułu /KLIK/.

  1. Uruchom Zdjęcia Google.
  2. Otwórz udostępniony przez Ciebie album.
  3. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie z rozwijanego menu wybierz kategorię „Opcje”.
  4. Przewiń stronę w dół. Zobaczysz listę osób, którym udostępniłeś album. Kliknij na ikonę trzech kropek przy tym kontakcie, który chcesz usunąć z albumu.
  5. Kliknij na opcję „Usuń osobę”.
  6. Potwierdź swoją decyzję, klikając na przycisk „Ustaw jako prywatny”.
  7. Gotowe! Użytkownik został usunięty z udostępnionego przez Ciebie albumu. Album ten będzie mieć teraz status „prywatny”. Oznacza to, że wszystkie zdjęcia dodane przez osobę usuniętą z albumu a także komentarze (także Twoje), zostaną wykasowane.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments