Masz swój ulubiony zestaw stron internetowych, które codziennie rano przeglądasz? Jeśli tak to czy wiesz, że nie musisz za każdym razem wpisywać ich adresu w pasku wyszukiwania? Przechodząc do ustawień Google Chrome, możesz określić, które ze stron www mają otwierać się zaraz po uruchomieniu przeglądarki. Jesli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę Google Chrome na swoim komputerze;
  2. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu;
  3. Przejdź do ustawień Google Chrome;
  4. W panelu po lewej stronie, przejdź do sekcji „Po uruchomieniu”;
  5. Zaznacz pole wyboru przy opcji „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron”;
  6. Kliknij na przycisk „Dodaj nową stronę” a następnie w nowym okienku dialogowym wpisz adres strony www. Zatwierdź, klikając na przycisk „Dodaj”;


  7. Powtórz czynność jeśli chcesz dodać kolejne witryny internetowe;
  8. Jeśli w przyszłości będziesz chciał usunąć lub edytować dodaną wcześniej stronę, to wystarczy, że przy jej nazwie klikniesz na ikonę trzech pionowych kropek i z menu wybierzesz jeden z wariantów;

  9. Zamknij przeglądarkę Chrome i ponownie uruchom komputer;
  10. Teraz po włączeniu Google Chrome, automatycznie otworzą się dodane przez Ciebie witryny internetowe. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments