Strona startowa, to pierwsza strona otwierana zaraz po włączeniu przeglądarki internetowej. Jeśli chcesz ją zmienić na swoim komputerze ale nie wiesz jak się do tego zabrać, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zobaczysz, że ustawienie strony domowej jest bardzo łatwe. To co, zaczynamy!

  1. Otwórz przeglądarkę internetową Google Chrome na swoim komputerze.
  2. Sprawdź czy posiadasz aktualną wersję swojej przeglądarki internetowej. Aby się upewnić, otwórz Google Chrome i kliknij przycisk „Więcej” (ikona w postaci trzech pionowych kropek). Następnie przejdź do opcji „Pomoc” i wybierz „Google Chrome – informacje”. Jeśli nie masz najnowszej wersji przeglądarki, zaktualizuj ją.
  3. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu.
  4. Przejdź do ustawień.
  5. Kliknij na kategorie „Po uruchomieniu” (w kolumnie po lewej stronie).
  6. Do wyboru będziesz mieć jedną z trzech opcji: „otwórz stronę nowej karty”, „kontynuuj tam gdzie skończyłem” oraz „otwórz konkretną stronę lub zestaw stron”. Zaznacz ostatni wariant.
  7. Teraz możesz wskazać, która strona lub zestaw stron będzie każdorazowo otwierany po uruchomieniu przeglądarki Chrome. Gotowe! Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments