Czy istnieje recepta na idealną stopkę? Oczywiście, że nie. Wszystko zależy od zajmowanego stanowiska, branży, odbiorców wiadomości oraz zainteresowań. Jeżeli chcesz stworzyć podpis w wiadomościach poczty Gmail ale nie wiesz jak się do tego zabrać to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Przekonasz się, że ustawienie stopki to naprawdę nic trudnego. To co, zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę internetową na swoim komputerze (w naszym przypadku jest to Google Chrome) a następnie w pasku wyszukiwania wpisz adres strony www.gmail.com.
  2. Zaloguj się do swojego konta, podając login oraz hasło.
  3. Kliknij na ikonę zębatego koła, która znajduje się w prawym, górnym rogu ekranu. Pojawi się lista z szybkimi ustawieniami. Aby przejść do pozostałych opcji, kliknij na przycisk „Zobacz wszystkie ustawienia”.
  4. Kliknij na zakładkę „Ogólne” a następnie przejdź do sekcji „Podpis”.
  5. Kliknij na przycisk „Utwórz nowy” i nazwij swój podpis.
  6. Wpisz w polu swój tekst podpisu. Możesz także skorzystać z domyślnych ustawień podpisu i ustawić go dla każdej nowej wiadomości lub tylko przy odpowiedzi na maila. Na na koniec zatwierdź, klikając na dole strony przycisk „Zapisz zmiany”.
  7. Gotowe! Teraz gdy będziesz wysyłał wiadomość e-mail na dole pojawi się Twoja stopka.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments