Signal jest dostępny w wielu wersjach językowych. Zwykle przeglądamy go w języku polskim ale może zdarzyć się, że w wyniku jakiegoś błędu, wirusa czy jakiegokolwiek innego powodu, język ulegnie zmianie. Co wtedy?  W dzisiejszym artykule pokażemy jak łatwo ustawić domyślny język w aplikacji Signal. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj komunikator Signal;
  2. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu);
  3. Przejdź do ustawień aplikacji;
  4. Kliknij na kategorię „Wygląd”;
  5. Przejdź do sekcji „Język”;
  6. Z listy dostępnych języków, wybierz ten, z którego chcesz korzystać. Możesz także wybrać język domyślny systemu. Wówczas gdy zmienisz ustawienia języka systemu operacyjnego swojego telefonu, to taki sam język pojawi się w aplikacji Signal. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
dario
dario
4 miesięcy temu

Ja wolę korzystać z tej https://usecryptmessenger.com/plus/ bezpiecznej aplikacji, która sprawdza też czy mój telefon nie został zhakowany. Szyfrowanie bazy danych przez UseCrypt Messenger uniemożliwia osobom postronnym zweryfikowanie historii konwersacji.