Masz dość aktualnego dźwięku powiadomień na Instagramie? Chcesz go zmienić na inny ale nie wiesz gdzie szukać rozwiązania? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku a zobaczysz jakie to łatwe. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Uruchamiamy ustawienia, klikając na ikonę zębatego koła.
  2. Klikamy na kategorię „Aplikacje”.
  3. Klikamy na zakładkę „Aplikacje” a następnie przewiń listę wszystkich zainstalowanych programów i odszukujemy Instagrama (możesz skorzystać także z paska wyszukiwania).
  4. Przechodzimy do sekcji „Powiadomienia”.
  5. Pojawi się lista różnych typów powiadomień. My decydujemy się na ustawienie dźwięku, który będzie nas informował o pojawieniu się nowych komentarzy. Oczywiście Ty możesz skorzystać z innej opcji.
  6. Z listy dostępnych dźwięków systemowych, wybieramy swój dzwonek. Możemy także pobrać kawałek swojej ulubionej piosenki (ściągnięta muzyka będzie znajdować się w pamięci Twojego telefonu). Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Twoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.