Masz dość aktualnego dźwięku powiadomień na Instagramie? Chcesz go zmienić na inny ale nie wiesz gdzie szukać rozwiązania? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku a zobaczysz jakie to łatwe. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Uruchamiamy ustawienia, klikając na ikonę zębatego koła.
  2. Klikamy na kategorię „Aplikacje”.
  3. Klikamy na zakładkę „Aplikacje” a następnie przewiń listę wszystkich zainstalowanych programów i odszukujemy Instagrama (możesz skorzystać także z paska wyszukiwania).
  4. Przechodzimy do sekcji „Powiadomienia”.
  5. Pojawi się lista różnych typów powiadomień. My decydujemy się na ustawienie dźwięku, który będzie nas informował o pojawieniu się nowych komentarzy. Oczywiście Ty możesz skorzystać z innej opcji.
  6. Z listy dostępnych dźwięków systemowych, wybieramy swój dzwonek. Możemy także pobrać kawałek swojej ulubionej piosenki (ściągnięta muzyka będzie znajdować się w pamięci Twojego telefonu). Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments