Przypisanie różnych dźwięków powiadomień z pewnością ułatwi zidentyfikowanie wiadomości od konkretnego kontaktu. Jeśli korespondujesz na WhatsApp z wieloma osobami i chciałbyś ustawić inny dzwonek dla znajomego, z którym najczęściej piszesz ale nie wiesz jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukujemy Whatsapp, uruchamiamy program i logujemy się do swojego konta.
  2. Z listy czatów wybierz tę osobę, dla której chcesz ustawić inny dźwięk powiadomień.
  3. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu) a następnie przejdź do zakładki „Wyświetl kontakt”.
  4. Przejdź do kategorii „Własne powiadomienia”.
  5. U góry strony, przy opcji „Użyj własnych powiadomień”, zaznacz ikonę pustego kwadratu.
  6. Przejdź do obszaru „Powiadomienia wiadomości” i kliknij na zakładkę „Dźwięk powiadomień”.
  7. Z listy dostępnych dźwięków systemowych, wybierz swój dzwonek. Możesz także pobrać kawałek swojej ulubionej piosenki (ściągnięta muzyka będzie znajdować się w pamięci Twojego telefonu).
  8. Gotowe! Gdy znajomy wyśle Tobie wiadomość, usłyszysz dźwięk który przed momentem ustawiłeś. Będzie on inny niż ten przypisany do pozostałych kontaktów WhatsApp.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Twoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.